Úvod > Ze života školy > Akce školy

Akce školy

Štítky:

Mladý záchranář

V květnu se žáci z naší školy Gábina Perlová, Marie Fuchsová, Ondřej Němec a Michal Mertl zúčastnili soutěže „Mladý záchranář“.

Publikováno 12. 6. 2023 7:38

Adaptační den 5. tříd

Středa 7. června byla pro děti z 5. ročníku důležitým dnem. Vydaly se poznat budoucí spolužáky, učitele a odborné učebny na II. stupeň, kam v září příštího školního roku zamíří.

Publikováno 12. 6. 2023 7:37

Poznávání Pražského hradu

V květnu se páťáci vydali do Prahy „Bojovat o hrad“. Tak se totiž jmenovala soutěžní hra, které se na Pražském hradě zúčastnili. Vyrazili jsme brzy ráno a už v 8:30 hod. jsme otvírali brány hradu. Nejprve jsme zhlédli motivační film a poslechli si instrukce jak plnit zadané úkoly.

Publikováno 12. 6. 2023 7:35

Oslavy dne dětí

Poslední květnové úterý se v osecké družince konaly oslavy dětského dne. Pro děti byly připraveny venkovní soutěže, za které všichni poctivě sbírali body. Za ně si poté děti mohly vybrat věcnou nebo sladkou odměnu ve směnovém krámečku plném překvapení.

Publikováno 12. 6. 2023 7:33

Na ZŠ Osek frčí discgolf

Minulý týden patřil discgolfu. V úterý 23. května proběhl na hřišti na Lukách turnaj, který společně se školou zorganizoval Frýtajm Osek, který věnoval ceny pro nejlepší. Ti pak hned ve čtvrtek 25. května velice úspěšně reprezentovali naši školu na již 2.

Publikováno 2. 6. 2023 7:43

Vídeň – město Habsburků

Zahraniční výjezdy jsou pro naše žáky zajímavým a vyhledávaným zpestřením výuky cizích jazyků, neboť nabízejí možnost nahlédnout do kultury cizí země a získat tak spoustu nových zážitků a cenných zkušeností.

Publikováno 10. 5. 2023 9:35

První stupeň ve škole v přírodě

Dokážete si představit cestovat časem? Nám se to povedlo. Ve škole v přírodě v Poslově Mlýně u Doks jsme se pomocí stroje času dostali do pravěku, starověku či středověku a nakoukli jsme i do budoucnosti.

Publikováno 10. 5. 2023 9:33

Jak jsme se neztratili

Ve středu 19. dubna se v Proboštově konal okresní přebor škol v orientačním běhu. V pěti věkových kategoriích spolu soupeřilo cca 200 závodníků z 10 škol okresu Teplice.

Publikováno 10. 5. 2023 9:31

Sovička 2023

Také letos se nám předvedla spousta malých talentovaných recitátorů, kteří svým pestrým repertoárem ovládli sál plný pozorných posluchačů.

Publikováno 10. 5. 2023 9:30

Čtyřlístek 3/2022/2023

Přichází jaro, Velikonoce, aprílové počasí a čas na žertíky…. Pokud vás nenapadá, jak někoho nachytat, inspirujte se tipy Michala Brůčka. Jaké boty si obléknout vám poradí chlapci ze 7.B a čerpat můžete i z módní kolekce 2.A. V tomto čísle jsme se dále zaměřili na úspěchy našich sportovců ze 3.C.

Publikováno 18. 4. 2023 21:57

Projekt Odpady a energie

Jarní projektové dny na naší základní škole měly tentokrát téma opravdu aktuální – žáci se po tři dny věnovali odpadům a energiím. Nejprve získali teoretické znalosti na přednáškách, které zaštiťovala společnost EKO-KOM.

Publikováno 5. 4. 2023 14:07

Školní skleník na jaře

I když se jaro zatím moc nesnaží převzít vládu nad zimou, tak my jsme už připraveni. Vyseli jsme hrášek, řeřichu, ředkvičky, kopr, fazole. Experimentálně dokonce melouny a určitě jsme nezapomněli na osení, abychom mohli přivítat Velikonoce.

Publikováno 5. 4. 2023 10:23