Úvod > Ze života školy > Akce školy

Akce školy

Štítky:

Pyžamo, kam se podíváš

Dnes je nejlepší školní den. Vyčistit zuby, umýt, nasnídat, pak už jen skočit do bot a vyrazit do školy. Jestli máte pocit, že tu postrádáte ještě fázi oblékání, tak vás můžeme ujistit, že tu chybí záměrně. Ve čtvrtek 17. června mohli totiž všichni žáci vyrazit na výuku v nočním oblečení.

Publikováno 22. 6. 2021 22:40

Čas výletů

Začíná léto, blíží se prázdniny, je tedy nejvyšší čas jet na školní výlet. Žáci z 2.A a 2.B se vypravili za zvířátky do ústecké ZOO.

Publikováno 22. 6. 2021 22:07

Adaptační den na druhém stupni

V pátek 11.6 se naši budoucí šesťáci společně se 4.B vydali na druhý stupeň. Tam si pro ně žáci osmých a devátých ročníků společně s vyučujícími jednotlivých předmětů připravili ukázky z hodin chemie, fyziky a přírodopisu.

Publikováno 22. 6. 2021 21:53

Den šílených účesů

Aby návrat nás všech po distanční výuce byl trochu příjemnější, rozhodli jsme se jeden den odlehčit tím, že jsme do školy přišli v originálních, šílených a nevšedních účesech. Někdo přišel s pláží na hlavě, někdo zase s cupcakem, kávou či pravítky ve vlasech.

Publikováno 30. 5. 2021 13:00

Ohlédnutí za distanční výukou

Publikováno 25. 5. 2021 23:10

Noční motýl ve 2.A

Natěšení žáčci se vrátili konečně do škol a kromě matematiky, českého jazyka, prvouky … se těšili hlavně na společné, aktivně strávené chvíle. Ve druhých a třetích třídách se sázelo.

Publikováno 25. 5. 2021 22:33

Do světa na lov beze zbraní

V průběhu března byla skupinka žáků 6.a požádána o pomoc při sestavování nového atlasu zvířat. Děti se prodíraly různými končinami světa a vrátily se ze svých virtuálních poutí s reportážemi o rozličných zvířatech.

Publikováno 25. 5. 2021 22:27

Čtyřlístek 3/2020/2021

Zdravím a přeji krásný májový den. Doufám, že jste nepropadli jarní únavě a pokud ano, nabízím k odpočinku něco k přečtení. Žáci si pro vás opět připravili zajímavé příspěvky, které vám zpříjemní lenošení. A možná si i něco dobrého upečete, až vás přepadne mlsná:-)

Publikováno 7. 5. 2021 0:58

Novinky z distanční výuky

Žáci 5.C se pustili do splnění netradičního úkolu z tělocviku a pracovních činností. Jednalo se o tzv. WC Challenge, při níž žáci zjistili, že toaletní papír může mít i jiné využití a že umění se meze nekladou:)

Publikováno 2. 5. 2021 23:42

Online projekt „HASIČI PRO ŠKOLY"

Žáci 6. ročníku se v dubnu v rámci distanční výuky přírodopisu zúčastnili online projektu „Hasiči pro školy“, který realizuje por. Ing. Iva Karafiátová z HZS Ústeckého kraje.

Publikováno 29. 4. 2021 23:54

Měsíční výzvy na ZŠ Osek!

Doba covidová nás přikovala víc než jindy k počítačům. I venkovní pohyb je omezen, v jednu chvíli na katastr jediné obce. Dní, které se podobají jeden druhému, přibývá. Žáci II. stupně ZŠ Osek se však monotónnosti všedního dne postavili čelem!

Publikováno 29. 4. 2021 23:18

Mohyly z kamenů 5.C

V 5.C se žáci také zúčastnili hledání pokladu. V rámci této akce plnili jednotlivé úkoly či challenge, při kterých si sbírali známky z vedlejších předmětů. Jedním z těchto úkolů byly i tzv. gravity glue neboli mohyly z kamenů. No není to nádhera?

Publikováno 20. 4. 2021 15:16