Úvod > Ze života školy > Akce školy > Na ZŠ Osek frčí discgolf

Na ZŠ Osek frčí discgolf

Minulý týden patřil discgolfu. V úterý 23. května proběhl na hřišti na Lukách turnaj, který společně se školou zorganizoval Frýtajm Osek, který věnoval ceny pro nejlepší. Ti pak hned ve čtvrtek 25. května velice úspěšně reprezentovali naši školu na již 2. okresním přeboru žáků základních škol na discgolfovém hřišti na Letné v Teplicích. Přeborníkem okresu Teplice pro rok 2023 se stal v kategorii starších žáků náš Daniel Hanus, v kategorii mladších pak na druhém místě skončil Jakub Samuel Štross a celkově ZŠ Osek opanovala hodnocení 11 škol a přivezla pohár pro vítěze. Kromě výše zmíněných se na úspěchu podíleli Michal Havlíček, Robin Plodr, Tomáš Čarady a Ondřej Němec. Všem patří dík a obrovská gratulace.

Že se discgolf dostává Oseckým pod kůži, dokazují nově organizované tréninky discgolfového klubu DGC Albium, které se konají až do prázdnin od 17.30 hodin každou středu. Na prvním deštivém setkání bylo celkem 6 hráčů, na zatím posledním už se sešlo 22 discgolfistů! Takže jestli si to chceš s nimi hodit a zažít dobrý pocit z cinkání řetězů, jsi na volně přístupných trénincích očekáván.