Úvod > Ze života školy > Akce školy > Adaptační den 5. tříd

Adaptační den 5. tříd

Středa 7. června byla pro děti z 5. ročníku důležitým dnem. Vydaly se poznat budoucí spolužáky, učitele a odborné učebny na II. stupeň, kam v září příštího školního roku zamíří. Po zhlédnutí odborné učebny chemie, kde popravili gumového medvídka, viděli Faraonovy hady a setkali se s duchem, všechny obavy opadly. Následovala zdravověda, kdy se žáci seznámili s první pomocí při různých otravách, resuscitací při vážných nehodách, zlomeninách a krvácení. Odborná učebna fyziky rovněž nadchla svými pokusy, elektrickými obvody a magnety. Veškeré obavy budoucích páťáků se vytratily a všichni se těší na to, co je čeká. Velké poděkování patří žákům a učitelům II. stupně, kteří je celým dnem provázeli.