Úvod > Ze života školy > Akce školy

Akce školy

Štítky:

1000 let české historie během jediného dne

Žáci sedmých tříd se 4. října v rámci letošních dějepisných exkurzí dostali do oblasti Libochovicka, kde objevili více jak 1000 let starší české historie. Navštívili středověký hrad Hazmburk, keltské hradiště u Stradonic a prohlédli si majestátní Oldřichův dub v Peruci.

Publikováno 6. 10. 2023 10:01

Píseň pro školníka

V rámci projektu Hrdá škola jsme s dětmi z 1. stupně oslavili Den školníků. Našemu panu školníkovi jsme o přestávku zazpívali písničku a také napsali básničku, aby věděl, že ho máme rádi.

Publikováno 27. 9. 2023 7:39

Exkurze do světa čar a kouzel

Žáky 2.C čekalo v teplickém muzeu velké dobrodružství. Výstava Harryho Pottera se jim velmi líbila, poslechli si zajímavosti o vystavených předmětech a postavách. Nejvíce je zaujal mluvící klobouk, který jim řekl, na jakou kolej by ve světe čar a kouzel v Bradavicích patřili.

Publikováno 27. 9. 2023 7:32

Adaptační pobyt na Klínech

Na začátku září vyjeli žáci 6.A a 6.B na adaptační pobyt na nedaleké Klíny. S paní asistentkami Jarkou Macákovou a Ilonou Zavřelovou si zahráli společenské hry, které nám pomohly lépe se poznat. Po dobrém obědě si děti vyzkoušely svou zdatnost a odvahu v lezeckém centru a při minigolfu.

Publikováno 18. 9. 2023 9:51

První školní týden

Na svůj první školní den si vzpomene asi každý z nás. Velká očekávání, slavnostní nálada, vyzdobená škola a usměvavé paní učitelky. Letos tento den připadl na 4. září, kdy jsme v naší škole slavnostně přivítali 57 prvňáčků. Pan ředitel Mgr.

Publikováno 18. 9. 2023 9:50

Nechce se vám učit? Tak si zkuste krušit!

Správná motivace pro učení je důležitý klíč k úspěchu ve vzdělávání, a proto se všechny čtvrté ročníky vypravily na exkurzi do štoly Starý Martin v Krupce. Děti během prohlídky totiž poznaly, jak náročná a nebezpečná byla práce horníků.

Publikováno 18. 9. 2023 9:46

Novosedlický dopraváček

Ještě v červnu jsme se opět  po covidové odmlce zúčastnili dopravní soutěže v Novosedlicích. I počasí nám přálo. Letošní účast byla rekordní - přijelo 25 škol. V této konkurenci jsme obsadili krásné 12 místo. Organizace byla bezchybná.

Publikováno 18. 9. 2023 9:45

Exkurze 2.A

Návštěva výstavy Harry Potter všechny žáky nadchla. Ocitli jsme se na místech, která nám přiblížila děj známého příběhu plného kouzel, kamarádství a odvahy. Žáci si mohli vyzkoušet psát brkem, frotáží si připravit obrázek skřítka jménem Dobby, složit puzzle Bradavic.

Publikováno 18. 9. 2023 9:44

Zpátky v lavicích, ale...

V pondělí 4. září jsme slavnostně přivítali 57 nových žáčků naší školy. Přejeme, ať se jim daří a učení je baví. Fotky z vítání najdete ve fotogalerii. První dny se nám ale pochopitelně v lavicích sedět nechce, proč taky, když venku je krásně.

Publikováno 5. 9. 2023 14:39

Čtyřlístek 4/2022/2023

Přichází období, na které všichni netrpělivě čekáme, ANO, tušíte správně – PRÁZDNINY! Těžko říct, jestli se na ně těší víc žáci, nebo spíše učitelé odpočítávají několik měsíců předem dny do konce školního roku:D

Publikováno 24. 6. 2023 0:44

Výlet do HistoryParku

V pondělí 22.5. jsme se společně se žáky 6. ročníků vydali prozkoumat historii na vlastní kůži do HistoryParku. Šesťáci si zábavnou formou vyzkoušeli různé aktivity, které prováděli naši předkové, jako například výrobu pravěkých nástrojů nebo nádob a odkrývání nálezů v terénu.

Publikováno 12. 6. 2023 7:43

Škola v přírodě - Jizerské hory

Škola v přírodě je místem, kam každý zúčastněný jezdí rád, neboť se zde navazují opravdová přátelství, upevňují kamarádské vztahy a vznikají školní lásky. Jako bonus lze brát i zvýšení fyzické kondice dítěte.

Publikováno 12. 6. 2023 7:42