Úvod > Pro rodiče a žáky > Aktuální informace > Informace k zahájení nového školního roku (2. - 9. ročník)

Informace k zahájení nového školního roku (2. - 9. ročník)

Vážení rodiče, milí žáci,

zasíláme Vám informace k zahájení nového školního roku.

Žáci zahájí výuku ve středu 1.9.2021 v 8.00 hodin ve svých kmenových třídách. Ani na začátku nového roku se nevyhneme opatřením souvisejícím s pandemií COVID-19. Žáky hned po příchodu do školy čeká screeningové testování. Testovat budeme neinvazivními antigenními testy Genrui. Video s ukázkou testování lze zhlédnout v odkazu zde.

Testovat se nemusí žák, který doloží (písemně, nebo elektronicky):

- negativní výsledek PCR nebo POC testu ne starší než 48 hodin, nebo

- potvrzení o očkování (14 dní po plně dokončeném očkování), nebo

- že prodělal onemocnění COVID-19 a od pozitivního PCR testu neuplynulo více než 180 dní.

Další kolo testů proběhne v pondělí 6. a ve čtvrtek 9. září.

Žáci jsou povinni nosit roušky (příp. respirátor) jen ve společných prostorách školy.

Nezapomeňte včas dětem přihlásit obědy přes elektronický systém jídelny, případně telefonicky na čísle 417 837 401. Přihlášku ke stravování obdrží žáci 1. září ve škole a podepsanou rodiči ji přinesou zpět druhý den. Platby stravného provádějte bezhotovostně na účet školy (přidělený variabilní symbol pro platbu stravného je platný po celou dobu školní docházky dítěte).

Na začátku roku obdrží žáci vyúčtování třídního fondu za minulý rok, spolu s předpisem platby 1200,- na letošní školní rok, který bude ponížen o případné přeplatky. Ročníky, které vyjíždí 18. září do školy v přírodě, dostanou rovněž pokyny k platbě. K ŠvP se uskuteční informativní třídní schůzky, na které Vás pozvou třídní učitelé.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci.