Úvod > Pro rodiče a žáky > Aktuální informace > Informace rodičům budoucích prvňáčků

Informace rodičům budoucích prvňáčků

Vážení rodiče, slavnostní přivítání žáků prvních tříd proběhne 1. září 2021 v budově I. stupně školy v Nelsonské ulici od 8.00 hodin. V souvislosti s pandemií Covid 19 bude pravděpodobně nutné dodržovat aktuální vládní opatření. Bližší informace včas obdržíte. Děti nemusí mít první den školní aktovky ani přezůvky. Slavnostní zahájení školního roku nebude trvat déle než 1 hodinu. Třídní schůzky se uskuteční hned 1. září 2021 v 16.00 hod. ve třídách, kdy bude možné také přihlásit žáka do školní družiny i do školní jídelny. Ve školním roce 2021/2022 otevíráme 3 první třídy, v odkazu níže naleznete seznamy prvních tříd a jména třídních učitelek. Těšíme se na Vás.

Jmenné seznamy prvních tříd

Pomůcky, které můžete dětem připravit:

Penál - ořezané trojhranné tužky č. 1 a 2, trojhranné pastelky, gumu, ořezávátko (nekupujte pero!)

Výtvarná výchova       - pracovní tričko (nejlépe velké po rodičích) nebo zástěru

- nůžky s kulatou špičkou, kelímek

Tělesná výchova         - podepsaný sáček

- cvičební úbor – tričko, sportovní kraťasy, tepláky, mikina