Úvod > Pro rodiče a žáky > Aktuální informace > Informace k uvítání prvňáčků

Informace k uvítání prvňáčků

Vážení rodiče,

s ohledem na doporučení MŠMT v důsledku pandemie nemoci covid-19 proběhne slavnostního zahájení školního roku pro žáky 1. ročníku odděleně po jednotlivých třídách.

Žáci 1.A a jejich doprovod se sejdou v 9.00 hod. před hlavním vchodem školy na náměstí. Po vstupu do školy proběhne přivítání a stužkování žáčků a rodiče budou mít možnost si děti vyfotit. Poté si je převezme třídní učitelka a odvede do třídy. Rodiče na své děti počkají na dvoře školy.

Žáky 1.B přivítáme v 9.15 a od 9.30 proběhne přivítání žáků 1.C.

Ve třídách budeme děti fotit. Fotky vám po domluvě na třídních schůzkách, které se konají 1. 9. od 16.00 hod., třídní učitelky poskytnou.

Na třídních schůzkách také obdržíte přihlášky do družiny a jídelny a čip ke stravování, za který je potřeba zaplatit 50,- Kč.

Žáci 1.A budou končit přibližně v 9.30, žáci 1.B v 9.45 a žáci 1.C v 10.00. Třídní učitelky přivedou děti na dvůr školy, kde je předají rodičům.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás a Vaše děti ve středu 1. září.