Úvod > Ze života školy > Akce školy > Halloween

Halloween

Ve čtvrtek 31. 10. 2019 v naší škole panovala halloweenská atmosféra. Nejen žáci, ale i kantoři byli touto atmosférou pohlceni a převlečeni do halloweenských kostýmů. Na ztvárnění těchto kostýmů jsme pracovali již od samého rána a následně v průběhu celého dne probíhaly halloweenské soutěže. Žáci soutěžili v jednotlivých disciplínách, které byly v závěru halloweenského dne vyhodnoceny a náležitě oceněny.

Výhru získala spousta žáků nejen za poctivě vybojované body v daných soutěžích, ale také za nejoriginálnější halloweenskou masku. Nechybělo samozřejmě ani focení ve strašidelném koutku. Celou školu zdobily výtvory, vytvořené v hodinách výtvarné výchovy. Tento den byl pro nás všechny příjemným zpestřením a už teď se těšíme na další podobnou akci.

halloween_3.jpg