Úvod > Ze života školy > Akce školy > Alespoň jedna dobrá zpráva z letošní zimy

Alespoň jedna dobrá zpráva z letošní zimy

Letošní zimu si patrně všichni budeme pamatovat. Nikoliv proto, že zima nám zimní počasí skoro vůbec nenabídla, ale především pro všude přítomný Coronavirus, který výrazně zasáhl do našich životů. Žákům všech třech tříd sedmých ročníků ZŠ Osek a žáků spřátelené školy ZŠ Hrob se letošní zima vryje do paměti i díky lyžařskému kurzu sjezdového (2 turnusy 10. - 14. 2. a 17. - 21. 2. 2020 v Zadní Telnici) a běžeckého (17. - 21. 2. 2020 na Novém Městě) lyžování.

Teplé počasí nás nejdříve donutilo kurz posunout a ani během kurzů sněhové podmínky nebyly zdaleka ideální. Přesto si každý účastník „odjel“ plných 5 lyžařských dní a k tomu se naučil něco o mazání lyží, výstroji, lyžařském desateru či o pravidlech pobytu v horách. I na legendární westernové tance p. ředitele Čapka došlo. A tak se všichni účastníci kurzů shodli, že by na chatě U Nováčka či na Novém Městě zůstali mnohem déle. A to je dobrá zpráva!

IMG_20200219_140924.jpg