Drobečková navigace

Úvod > Ze života školy > Pěvecký sbor > Vánoce a Čtyřlístek

Vánoce a ČtyřlístekAdvent je nejenom obdobím setkávání, rozjímání, ale i časem vánočních koncertů. Po dlouhé době bez veškerých omezení. Všichni jsme byli natěšení a velmi intenzivně jsme se připravovali.

První naše vystoupení bylo součástí Slavnostního rozsvěcení vánočního stromu v Oseku. Celý program jsme zakončili a myslím, že jsme si vedli velmi dobře. Druhý koncert proběhl 13. prosince v budově 1. stupně, kde „sborňata“ svým zpěvem potěšila všechny návštěvníky, kteří se přišli podívat na krásně vyzdobenou školu s vánočními dílnami. Vánoční koncert v kostele Nanebevzetí Panny Marie se konal 15. prosince Nádherné prostředí, skvělí hosté (MŠ Hrdlovská, paní učitelky z 1. stupně, pan ředitel Luboš Čapek a folková kapela Bob a Bobci) a úžasný výkon zpěváků všechny přítomné doslova nadchl, o čemž svědčil i dlouhotrvající potlesk po poslední společné písni.

Vánoční „šňůru“ ukončil 17. prosince koncert v duchcovském kině, kde jsme byli hosty kapely Bob a Bobci. Plný sál si poslechl nejen písně v našem podání, ale i společně secvičené písně s kapelou. Při závěrečné koledě s námi už zpívali i všichni diváci. Odměnou nám byl opět dlouhý potlesk i „vynucení“ několika přídavků. Děkuji dětem za jejich píli a zodpovědný přístup. Děkuji všem, kteří nám pomáhali, a těším se na další setkání u pěkných písní.