Úvod > Ze života školy > Pěvecký sbor > Náš pěvecký sbor Čtyřlístek

Náš pěvecký sbor Čtyřlístek

Na naší škole pracuje již dlouho pěvecký sbor Čtyřlístek. Jeho členy jsou děti od první do osmé třídy. V předešlých letech jsme pořádali nebo jsme se zúčastnili mnoha koncertů. Bohužel byla tato činnost narušena covidovými opatřeními. Děti ale neztratily chuť zpívat, a tak jsme s velkým nadšením přijali pozvání od Duchcovského pěveckého sboru, který slavil 20 let od svého založení. Společně s námi byly pozvány i dětské pěvecké sbory Smetánek ze ZŠ J. Pešaty a Zuškahlásek ze ZUŠ v Duchcově. Nic jsme neponechali náhodě a velmi intenzivně jsme se na vystoupení připravovali. A naše práce se nám vyplatila. Osecké děti měly na koncertě velký úspěch, který byl umocněný i doprovodem písní v podání folkové kapely Bob a Bobci. Na základě tohoto vystoupení jsme byli pozváni na další akce, o kterých vás budeme s radostí informovat.