Úvod > Pro rodiče a žáky > Aktuální informace > Dobrý skutek

Dobrý skutek

Prosinec je měsícem splněných přání, dárků a pomoci pro ty, kteří ji potřebují. Proto naše škola uspořádala už čtvrtou sbírku pro zvířata v nouzi. Přestože byla charitativní akce dobrovolná, podařilo se nám shromáždit tolik materiální pomoci, že se skoro ani nevešla do připraveného auta. Rovněž pracovníci litvínovského útulku neskrývali svůj údiv nad množstvím krmiva a dalších potřeb, které jsme pejskům a kočičkám dopřáli pod vánoční stromeček.

V rámci projektu se k nám přidali i mladší spolužáci z I. stupně. Jejich pomoc zase putovala do útulku AniDef v Žimu.

Máme velkou radost, že jsme mohli opuštěným zvířátkům zpříjemnit jejich pobyt v útulku a to i díky vám -  rodičům, žákům, učitelům a zaměstnancům školy, kteří se zapojili. Všem velký dík.