Úvod > Ze života školy > Akce školy > Vážíme si starší generace

Vážíme si starší generace

Děti ze ZŠ Osek, pod vedením svých tvůrčích a šikovných pedagožek, vyrobily krásná přání a milé dárky k oslavě Mezinárodního dne seniorů, který každoročně připadá na 1. října. Do tvoření se zapojila téměř každá ze tříd školy. Několik žaček třídy 8.B pak předalo dárky osobně, spolu s přáním pevného zdraví, všem přítomným členkám Klubu seniorů, které celou akci přivítaly s velkým zájmem a nadšením.

Seniorky žačkám na oplátku nachystaly sladké překvapení a vyrobily milé dárky z vlny. Celá akce proběhla s ohledem na stávající epidemiologická opatření. Chceme touto cestou poděkovat všem úžasným dámám, kterým jsme mohli ve středu 7. října udělat radost. Největší dík patří paní předsedkyni Marii Galíkové, která umožnila naše setkání, vymyslela dárky pro děti a inspirovala ostatní seniorky k činnosti. Co bychom rádi vzkázali všem seniorkám a seniorům na konec? Vážíme si vás, zajímáte nás, chceme, abyste byli zdraví a měli radost ze života. Už se opět těšíme na společné setkání, nejen při příležitosti oslav Mezinárodního dne seniorů.

seniori.jpg