Drobečková navigace

Úvod > Ze života školy > Akce školy > ŠvP Netopýr - I. stupeň

ŠvP Netopýr - I. stupeňKonečně jsme se dočkali a po velmi dlouhé době vyrazili do školy v přírodě, která pro nás byla před pár lety naprostou samozřejmostí. Teď naopak většina dětí od druhé do páté třídy odjížděla poprvé od rodiny. Nevěděli jsme, jak tuto skutečnost zvládnou, ale byli jsme všichni příjemně překvapeni.        

 A není divu. Krajina okolo Jiřetína pod Jedlovou je velmi krásná. Byla zde spousta míst, která stála za to, abychom je navštívili. Podnikli jsme náročný výšlap na Jedlovou, navštívili jsme zříceninu hradu Tolštejn, odkud jsou nádherné výhledy, a také jsme se vydali za poznáním do štoly bývalého dolu na stříbronosné rudy.

Nejvíce ale děti zaměstnala a bavila celotýdenní hra, kterou s nimi hráli jejich vychovatelé. V duchu Harryho Pottera spolu kluci a holky soutěžili ve čtyřech kolejích. Zahráli si fanfrpál, kouzelnické šachy, vařili lektvary, tančili polonézu, bojovali s vrbou mlátičkou, a hlavně se učili být spolu v partě, spolehnout se jeden na druhého, pomáhat si a chovat se k sobě hezky. Není divu, že každý večer usínali všichni utahaní, ale spokojení a plní nových zážitků.

    2. A.jpeg

                                 3. A.jpg                 3. C.JPG              

   Škola v přírodě (1).png           Škola v přírodě (2).jpg

                                                      Škola v přírodě (3).jpg                     

                        5. A.jpg                                            4. A (1).jpg