Úvod > Ze života školy > Akce školy > Suit Up Day

Suit Up Day

Ve čtvrtek 13. října se naše škola úplně proměnila. Připadali jsme si jako hvězdy na červeném koberci. Místo našich žáků totiž přišli do školy samí vyšňoření gentlemani a okouzlující dívky v krásných šatech. Děti pojaly letošní Suit Up Day opravdu slavnostně. Proto také výuka probíhala netradičně a slečny a mladí muži se učili vhodnému chování, tančili společenské tance a hlavně  zjistili, jak je příjemné, když se k sobě chovají hezky a ohleduplně.

Porota složená z členů Žákovského parlamentu vybrala v každé třídě děti, které nejlépe vystihly svým oblečením zadané téma. Tito žáci byli odměněni medailí z čokolády. Nejtěžší práci měla porota ale s vyhodnocením nejlepších tříd, které získaly za odměnu volnou hodinu, kterou si samy vybraly.

Jsme rádi, že se tento den dětem líbil, že se naučily nové věci, ale hlavně…..že si ho užily společně a o tom projekt Hrdá škola, v rámci kterého Suit Up Day probíhal, je. Naučit děti být jedna prima osecká parta.