Úvod > Ze života školy > Akce školy > Slabikář od chytré princezny

Slabikář od chytré princezny

Ve čtvrtek 21. listopadu se v naší škole objevili skřítkové a víly. Jak je to možné? Inu - to prvňáčci se na chvíli proměnili v pohádkové bytosti. Aby mohli zachránit hodnou a chytrou princeznu, kterou zaklel zlý čaroděj, museli splnit 5 úkolů. Za každý splněný úkol získaly děti klíč k pokladu. A pak už se mohly vydat na cestu. Všechno dobře dopadlo, děti našly nejen princeznu, která jim moc děkovala za vysvobození, ale také truhlu s pokladem. Pomocí pěti klíčů princezna truhlu odemkla a poklad rozdala dětem.

A co se v truhle ukrývalo? Kromě sladkého mlsání tam byly i krásné nové Slabikáře. A světe div se - děti si sladkostí příliš nevšímaly, ale jako svátost si každé z dětí drželo svůj Slabikář a také ho hned začalo prohlížet. A nám nezbývá nic jiného, než popřát prvňáčkům hodně štěstí a přát si, aby jim toto nadšení dlouho vydrželo.

slabikar.jpg