Úvod > Ze života školy > Akce školy > Škola uzavřena

Škola uzavřena

Vážení rodiče,

na základě opatření vydaného Ministerstvem zdravotnictví bude od středy 11. března 2020 až do odvolání pro žáky uzavřena Základní škola v Oseku. V provozu nebude školní družina ani školní jídelna. Již objednané obědy budou automaticky odhlášeny. Sledujte, prosím, školní informační systém (Škola OnLine) nebo webové stránky školy (www.zsosek.cz), kde budeme zveřejňovat aktuální informace. Učitelé budou zároveň přes školní informační systém zadávat žákům domácí úkoly a budou jim zasílat materiály k samostudiu.

Škola také v případě potřeby vystaví zákonným zástupcům potvrzení Žádosti o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školského/dětského zařízení. Tiskopis vystavuje výhradně školské/dětské zařízení (škola) v případě jejich uzavření z nařízení příslušného orgánu z důvodu havárie, mimořádného opatření při epidemii nebo jiné nepředvídané události. Tiskopis je k dispozici ve škole u paní hospodářky Evy Mašatové, budova Hrdlovská, v pracovní dny od 8 do 12 hodin. Žádost je možné vystavit i elektronicky a zaslat ji emailem (po předchozí domluvě - tel. 417837125, nebo masatova@zsosek.cz). Zaměstnanec tímto tiskopisem uplatňuje nárok na výplatu ošetřovného. Žádost o ošetřovné následně podávají zaměstnanci u svého zaměstnavatele, který žádost po doplnění údajů předá spolu s podklady pro výplatu dávky příslušné OSSZ. Více informací v odkazu níže.

Mgr. Jan Sklepník

Aktuálně : Změny v ošetřovném