Úvod > Ze života školy > Akce školy > Půl roku ve škole a vysvědčení je na stole

Půl roku ve škole a vysvědčení je na stole

Netradiční školní rok se letos dotkl i prvňáčků. Zahájení školní docházky měli vskutku neobvyklé, dalo by se říci i pestré. Chvilku se učili prezenčně a chvilku distančně. Od nového roku jsme se ale naštěstí sešli zase zpátky v lavicích a jsme tomu všichni rádi. S chutí jsme se vrhli do práce, abychom zvládli Abecedka (1).jpegto, co distanční výuka neumožňuje. Nejvíce se ale děti těšily na své kamarády a aktivity, které můžeme ve škole realizovat. Na prvňáčky se přišla v lednu znovu podívat také princezna Abecedka, která na ně nezapomněla a tentokrát s sebou přivedla i svého tatínka krále Slabikáře. Všichni je nadšeně přivítali a oběma ukázali, jak se naučili číst, počítat, přednášet básničky a říkanky, povědět jaké předměty je ve škole baví, které jim chybí a čeho by mohlo být ještě více. Slabikář s Abecedkou děti moc pochválili za jejich píli a král všem ještě jednou poděkoAbecedka (2).jpegval za velkou odvahu a záchranu jeho dcery, kterou unesl čaroděj Negramot. Hlavně také prozradil, že nepřišli jen tak náhodou. Uběhlo nám totiž první pololetí a nastal čas, aby děti dostaly svá první vysvědčení. Právě ta jim princezna s králem přinesli. A proto, že byly hodně pilné a opravdu se toho spoustu naučily, zářila všem dětem nad svým hodnocením očička. Všechny byly moc spokojené s krásnými výsledky a společně jsme si ten den parádně užili. Teď už si jen přejeme, aby nám to pořád tak úspěšně šlapalo.