Úvod > Ze života školy > Akce školy > První školní týden

První školní týden

Na svůj první školní den si vzpomene asi každý z nás. Velká očekávání, slavnostní nálada, vyzdobená škola a usměvavé paní učitelky. Letos tento den připadl na 4. září, kdy jsme v naší škole slavnostně přivítali 57 prvňáčků. Pan ředitel Mgr. Luboš Čapek pozdravil rodiče a popřál novým žáčkům mnoho školních úspěchů. Poté se děti seznámily se svými třídními učitelkami Mgr. Hanou Rambouskovou, Mgr. Lenkou Ernstovou a Mgr. Jitkou Lindovou, dostaly od nich medaile a šly se podívat do svých vyzdobených tříd. První týden se pro prvňáčky nesl v pohádkovém duchu. Plnili úkoly z pohádek o ježibabě nebo zvířátkách. Za jejich úspěšné splnění jim byl odměnou výlet do pohádkového lesa v Bílině, který si všichni po zásluze užili.