Úvod > Pro rodiče a žáky > Aktuální informace > Zdravá generace - výsledky šetření

Zdravá generace - výsledky šetření

Naše škola se zúčastnila výzkumu zdravého životního stylu žáků pátých, sedmých a devátých tříd, které provedla Krajská hygienická stanice ÚK, územní pracoviště Teplice. Výsledky šetření naleznete níže. Ve dvou z pěti sledovaných oblastí mají osecké děti velký prostor ke zlepšení a nápravě svých návyků. Konkrétně jde o nadměrnou konzumaci chipsů a energetických nápojů. Naopak v dodržování spánkových doporučení a přístupu k sociálním sítím a počítačovým hrám patří k lepšímu průměru v rámci ČR. Na rizika spojená s energetickými nápoji a nezdravým stravováním upozorňujeme žáky v rámci prevence ve škole, o totéž prosíme i rodiče.

Výsledky HBSC