Úvod > Pro rodiče a žáky > Aktuální informace > Čtyřlístek 1/2022/2023

Čtyřlístek 1/2022/2023

Hlavní prázdniny jsou nějakou dobu za námi a máme za sebou kromě dřiny i  hodně akcí a nových zážitků z exkurzí a výletů. O některé akce se nám postaral školní parlament, který se letos zhostil jejich organizace a vyhodnocování.  A kdo je členem parlamentu? A jaké jsou další nápady na zlepšení? Pokračujte ve čtení a brzy se to dozvíte:-) Dále si v tomto čísle zavzpomínáme na proběhlé školní akce a dozvíte se informace k akcím, které se brzy chystají. Někteří z vás se s ostatními podělili o své úspěchy a zážitky, jiní přidali do čísla básničky a vymyšlené příběhy. Samozřejmě nechybí ani recepty, vtipy, hádanky a logické úlohy. Přijdete na řešení úlohy? Dokážete uhodnout hádanky? To se nedozvíte, dokud to nezkusíte. Pusťte se do práce!

Přeji příjemné čtení:-)

Odkaz ke stažení: Čtyřlístek 1/2022/2023