Úvod > Ze života školy > Akce školy > Školní časopis "Bez názvu"

Školní časopis "Bez názvu"

A je to tady! Základní škola Osek se dočkala vydání svého školního časopisu. Jistě jste si ale všimli, že nemá zrovna moc originální název… Je to mu tak schválně! Protože proč bychom se my učitelé měli namáhat být originální, když na to máme vás, žáky! Vy jste někdy originální až až… Ale musíte chtít! Školní časopis by měl být společným dílem jak nás učitelů, tak hlavně vás žáků.

Jinak by neměl moc dlouhé trvání, protože by nikoho nebavil číst. Půjde nám hlavně o zábavu, abychom si četli články o nás, zveřejňovali povedené práce a pochlubili se s úspěchy ve volném čase a s tím, co nás baví. Doufám, že každý z nás něčím přispěje a tento nápad na školní časopis podpoří v takové míře, aby toto číslo nebylo číslem posledním.

nultecislo.jpg