Úvod > Ze života školy > Akce školy > Škola v přírodě - Jizerské hory

Škola v přírodě - Jizerské hory

Škola v přírodě je místem, kam každý zúčastněný jezdí rád, neboť se zde navazují opravdová přátelství, upevňují kamarádské vztahy a vznikají školní lásky. Jako bonus lze brát i zvýšení fyzické kondice dítěte.

Tentokrát jsme se žáky šestých ročníků vyrazili za dobrodružstvím a poznáním do Albrechtic v Jizerských horách, malé obce v okrese Jablonec nad Nisou v Libereckém kraji.

Děti si užily pobytu na čerstvém vzduchu, navštívily několik rozhleden v okolí (např. Tanvaldský Špičák a Světlý vrch), a společně jsme se také vypravili na celodenní výlet do ZOO do Liberce. Velkým zážitkem byly také vodopády na Bílé Desné, jež jsou vyhledávanou turistickou atrakcí. Náš pobyt jsme zakončili rozloučením u táborového ohně a opékáním chleba.