Drobečková navigace

Úvod > Ze života školy > Akce školy > PišQorky - Oblastní turnaj

PišQorky - Oblastní turnajRádi bychom Vám přiblížili dobrodružství, které se odehrálo 16.11., kdy se chrabří bojovníci zvolili jako zástupci třídy 8.A a jejich velkým úkolem bylo kralovat křížkům a kolečkům. Strategická družina se skládala z Filipa Lercha, Olivera Dragojeviče, Petra Jelena a Jakuba Radoše. Bojovníci brzy zjistili, že hlavními disciplínami ve strategické hře piškvorky je přirozená soutěživost, logické uvažování a trpělivost. Našimi protivníky se stali cvičení intelektuálové ze základních škol v okolí a vše se odehrávalo na historické půdě gymnázia v Teplicích.

Dílčí zápasy probíhaly velmi napínavě a každý další boj v týmu vyburácel soutěživého ducha, největší motivací však byla nabídka na kus žvance odměnou za výkon bojovníků. Křížky nebo kolečka? Kdo zasadil poslední ránu? Slavnostně Vám oznamujeme, že jsme se stali bramborovými vítězi v oblastním turnaji v piškvorkách a nakazili jsme své spolubojovníky týmovým duchem a dobrou náladou. Věříme, že v příštích ročnících si svůj titul obhájíme a kdo ví, možná zaútočíme na stupně vítězů.

Děkujeme organizaci Student Cyber Games z.s., tedy převážně studentům, že pracují na tomto projektu a my tak měli možnost potrápit své mozkové závity.