Úvod > Ze života školy > Akce školy > Čas výletů

Čas výletů

Začíná léto, blíží se prázdniny, je tedy nejvyšší čas jet na školní výlet. Žáci z 2.A a 2.B se vypravili za zvířátky do ústecké ZOO.

Po dlouhé době, kdy byly zoologické zahrady zavřené, jsme se všichni na výlet moc těšili. Autobus nás dovezl k hornímu vchodu a mohli jsme začít prohlídku. Hned na začátku zaujala děti dvojice gepardů. Z dálky jsme viděli žirafu, potkali slona na procházce s ošetřovateli a pozorovali jsme i spoustu dalších zvířat. Na dětském hřišti se děti vyřádily a posilnily na další cestu, na řadu přišly i nezbytné nákupy hraček a pamlsků.

Notně unavení, ale spokojení jsme dorazili k autobusu na dolní parkoviště. Celou zpáteční cestu se probíraly zážitky. Někomu se nejvíc líbili tuleni, jinému tučňáci, aligátoři nebo surikaty.

Jsme moc rádi, že se nám výlet vydařil a zpříjemnil nám tak před prázdninami poslední dny ve škole.

výlet ).jpg  výlet (1).jpg

výlet (3).jpg  výlet (2)[2].jpg