Úvod > O škole > Projekty > Modernizace odborných učeben na 1. a 2. stupni

Modernizace odborných učeben na 1. a 2. stupni

publicita_ucebny.jpg

Škola podala projektovou žádost do výzvy MAS Naděje o.p.s. s názvem Kvalitní školy pro všechny - IV, která je spolufinancována Evropskou unií. Náš projekt „Modernizace odborných učeben na 1. a 2. stupni“ uspěl a celková výše způsobilých výdajů projektu přesáhla 2 miliony korun. Za tyto prostředky došlo v průběhu letních prázdnin k rekonstrukci učebny v budově školy v Nelsonské ulici. Učebna byla vybavena novými žákovskými počítači, nábytkem a byly zhotoveny nové datové rozvody. V učebně v Hrdlovské ulici pak byly rovněž nainstalovány nové počítače, projekční LCD panel a zakoupen software, který umožňuje využívat učebnu k výuce cizích jazyků.

A to není zdaleka vše. V souladu se zaváděním tzv. nové informatiky do škol dojde ještě v tomto školním roce k pořízení učebních pomůcek k výuce robotiky. Žáci se budou učit vytvářet algoritmy a programovat jednoduché roboty pomocí mobilních telefonů, tabletů nebo PC.

IROP_CZ_RO_B_C RGB[1].jpg

IMG_20210802_073407[1].jpg IMG_20210804_174435.jpg