Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče a žáky > Aktuální informace > Výuka od 4. ledna 2021 - 1. a 2. ročník

Výuka od 4. ledna 2021 - 1. a 2. ročník

Vážení rodiče, milí žáci, rádi bychom Vás informovali o organizaci výuky od pondělí 4. ledna 2021. K prezenční výuce ve škole se od tohoto data vrátí pouze 1. a 2. ročník. Ostatní ročníky budou vzdělávány distančně.

V provozu bude pro první a druhé třídy ranní i odpolední družina i školní jídelna. Nezapomeňte včas dětem přihlásit obědy přes elektronický systém jídelny. Platby stravného provádějte bezhotovostně na účet školy.

Žáci jsou povinni nosit roušky nejen ve společných prostorách školy, ale také ve třídách. Ideální jsou 2 čisté roušky na den a sáček na jejich uložení. Budeme často větrat, nejen o přestávkách, ale i během výuky. Pokud to počasí dovolí, vezmeme během dne děti na procházku ven. Vybavte je proto vhodným oblečením. Samozřejmostí je časté mytí rukou, dezinfekce a jednorázové utěrky. Součástí výuky nebudou sportovní aktivity ani zpěv. Hodiny HV a TV budou naplněny jiným vzdělávacím obsahem (teorie, nebo upevňování učiva v hlavních předmětech), případně je využijeme k pobytu na čerstvém vzduchu. Výuka bude probíhat po třídách. V družině a jídelně budou platit taková organizační opatření, která zamezí setkávání žáků z různých ročníků. Žáci nebudou na oběd přecházet sami, ale v doprovodu pedagogických pracovníků.

Stále platí omezení vstupu dalších osob do školy. Schůzku s vyučujícími si domlouvejte dopředu přes Školu OnLine. Na děti čekejte před vchodem do jídelny či družiny.

Děkujeme za pochopení.