Úvod > Pro rodiče a žáky > Aktuální informace > Organizace výuky od 30. listopadu

Organizace výuky od 30. listopadu

Datum konání:

logo_pozadi.jpgVážení rodiče, milí žáci,

rádi bychom Vás informovali o změnách v organizaci výuky od pondělí 30. listopadu 2020. K prezenční výuce se od tohoto data vrátí i zbývající ročníky I. stupně a celý 9. ročník. Ostatní třídy II. stupně budou mít střídavou výuku (týden prezenčně/týden distančně) dle následujícího rozpisu:

lichý týden (od 30. listopadu)

výuka ve škole: 6A, 7A, 7B, 7C

výuka distančně: 6B, 8A, 8B, 8C

sudý týden (od 7. prosince)

výuka ve škole: 6B, 8A, 8B, 8C

výuka distančně: 6A, 7A, 7B, 7C

V provozu bude ranní i odpolední družina i školní jídelna. Nezapomeňte včas dětem přihlásit obědy přes elektronický systém jídelny. Platby stravného provádějte bezhotovostně na účet školy.

Žáci II. stupně, kteří se budou vzdělávat distančně, mají nárok na dotovaný oběd ve školní jídelně, oběd si mohou odebrat do jídlonosiče osobně (zvonit u zásobovací rampy) v čase od 12,00 do 13,00.

Žáci jsou povinni nosit roušky nejen ve společných prostorách školy, ale také ve třídách. Ideální jsou 2 čisté roušky na den a sáček na jejich uložení. Budeme často větrat, nejen o přestávkách, ale i během výuky. Pokud to počasí dovolí, vezmeme během dne děti na procházku ven. Vybavte je proto vhodným oblečením. Samozřejmostí je časté mytí rukou, dezinfekce a jednorázové utěrky.

Součástí výuky nebudou sportovní aktivity ani zpěv. Hodiny HV a TV budou naplněny jiným vzdělávacím obsahem (teorie, nebo upevňování učiva v hlavních předmětech), případně je využijeme k pobytu na čerstvém vzduchu. Omezena bude i nabídka volitelných předmětů, tak aby zůstala zachována homogenita celých tříd.

Výuka bude probíhat po třídách. V družině a jídelně budou platit taková organizační opatření, která zamezí setkávání žáků z různých ročníků. Žáci nebudou na oběd přecházet sami, ale v doprovodu pedagogických pracovníků.

Stále platí omezení vstupu dalších osob do školy. Schůzku s vyučujícími si domlouvejte dopředu přes Školu OnLine. Na děti čekejte před vchodem do jídelny či družiny.

Děkujeme za pochopení.