Úvod > Ze života školy > Akce školy

Akce školy

Štítky:

Třídní sbírky pro ukrajinské žáky

Žáci 9. ročníku zorganizovali třídní sbírky pro své nové ukrajinské spolužáky. Cílem této sbírky bylo zapojit do pomoci celou školu. Dobrovolníci přinášeli do školy školní pomůcky dle seznamu a mohli také přispět určitou částku.

Publikováno 24. 3. 2022 20:38

Hudební pořad

Minulý týden naši školu navštívili naši staří známí z Karlových Varů a přivezli s sebou vzdělávací hudební pořad o některých významných stylech v oblasti pop-music. Každému odvětví věnovali část pořadu, zaznělo několik improvizací a také ukázek od nejvýznamnějších představitelů jednotlivých žánrů.

Publikováno 13. 3. 2022 11:53

Třídní sbírky pro děti z Ukrajiny

Publikováno 8. 3. 2022 15:53

Pohyb o přestávkách

Přestávky jsou pro žáky chvíle, kdy si mohou odpočinout, posilnit se a odreagovat. V dnešní době je pro děti nejtypičtějším způsobem odreagování mobilní telefon a sociální sítě. Jak ale přestávky tráví naši žáci za předpokladu, že mají povinnost mít mobily vypnuté a uklizené v batohu?

Publikováno 17. 2. 2022 14:18

Lyžařský výcvik (24.1.-28.1.2022)

Ve dnech 24.1.- 28.1.2022 se první skupina žáků 7. a 8. ročníku zúčastnila lyžařského výcviku ve ski areálu Telnice, do kterého jsme letos každý den dojížděli školním autobusem. Ani to nám ale nezabránilo, abychom si výcvik společně užili a získali nové zkušenosti a zážitky.

Publikováno 10. 2. 2022 19:09

Jejich první

Tak jako všude, tak i u nás ve škole  se v pondělí rozdávala  pololetní vysvědčení. Nejvíce se na tento den těšili naši prvňáčci, kteří si odnášeli mimo  skutečného  vysvědčení i vysvědčení sluníčková, na kterých všem svítila veliká a zasloužená jednička.

Publikováno 8. 2. 2022 13:55

Jak být v kontaktu i v karanténě?

Žáci 4.B a především dílo Šárky Kubičkové si s nepřítomností poradili na výbornou.

Publikováno 19. 1. 2022 23:06

Leden, za kamna vlezem

Tato pranostika ale neplatí pro 4.B. Ano, i my jsme si přáli sněhovou nadílku, která k zimnímu období neodmyslitelně patří. Ihned jsme tedy využili počasí, které k nám konečně dorazilo:-) Neváhali jsme ani chviličku a vyrazili ven, užít si naše zimní radovánky.

Publikováno 16. 1. 2022 21:04

Teplákový den

Tepláková souprava, do školy se dostala

Publikováno 16. 1. 2022 20:59

Koleda 2.C

Vzhledem k tomu, že nemohlo před Vánoci proběhnout vystoupení školního  sboru Čtyřlístek, posíláme malou ukázku od děti z 2.C. Je to třída, kam chodí nejvíce “sborňat” Sólo zpívají postupně Anička Zemanová, Lucka Zítová, Ondra Zeleník 2.A a Vivienne Pravda.

Publikováno 10. 1. 2022 20:44

Vánoce, Vánoce přicházejí…

…tak jsme se dočkali. Všichni jsme se na ně těšili a snažili jsme se zpříjemnit si poslední den ve škole před vánočními prázdninami. Ve třídách, které zrovna nesužovala karanténa, probíhaly vánoční besídky v nejrůznějších variantách. Přesvědčte se sami.

Publikováno 10. 1. 2022 20:32

My jsme hračky z 3. C

Které materiály se dají recyklovat? Jaký je smysl recyklace? Znáte nějaké věci, které jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů? A co takhle vyrobit si hračku z těchto materiálů?

Publikováno 10. 1. 2022 20:07