Úvod > Ze života školy > Akce školy

Akce školy

Štítky:

Dějepisná exkurze Kostomlaty, Hazmburk

Sedmáci navštívili středověké hrady v Českém středohoří

Publikováno 8. 6. 2022 21:06

Dějepisná exkurze Jáchymov

Ve středu 18. května  žáci 9. ročníku navštívili jiné horní město, Jáchymov. Město spjaté se stříbrem, tolary, krušnohorskou přírodou, radioaktivitou a lázněmi pro lidi, nemocné na pohybové ústrojí. Cílem však nebylo středověké dědictví, ale smutné dědictví let padesátých.

Publikováno 8. 6. 2022 21:02

Dějepisná exkurze Kutná Hora

V úterý 17. května navštívili žáci 8. ročníku v rámci soutěžní dějepisné exkurze osecké školy královské horní město Kutnou Horu. Nejprve žáci navštívili románský kostel sv. Jakuba v Církvicích. Touto stavbou jsme se dostali do poloviny 12. století.

Publikováno 8. 6. 2022 20:53

Projekt Zdravověda

V pondělí 30.5. pro nás žáci 8. tříd spolu s p.uč. J.Zenkovou připravili projekt Zdravověda. V tělocvičně jsme si na 11 stanovištích mohli vyzkoušet např. stabilizovanou polohu, přenos zraněného, obvazovou techniku, ošetření zlomenin, umělé dýchání.

Publikováno 6. 6. 2022 22:51

Výzva k hlasování pro náš ŠSK v projektu Hýbeme se hezky česky s Penny

Rádi bychom Vás touto cestou požádali o spolupráci při hlasování pro náš ŠSK v projektu Hýbeme se hezky česky s Penny. Hlasování je jednoduché, a navíc můžete i něco vyhrát!

Publikováno 6. 6. 2022 20:52

Dětský den u druháčků

Máme svátek Vyrazíme všichni ven, do školy dnes nepůjdem.

Publikováno 6. 6. 2022 20:38

Škola naruby

1.června oslavili čtvrťáci netradičně, jelikož se školní pravidla obrátila naruby. Žáci se stali učiteli a z učitelů žáci. V hodinách matematiky a českého jazyka zjistili, že to takový kantor nemá jednoduché.

Publikováno 6. 6. 2022 20:10

Exkurze do Zubrnic

Už jste navštívili skanzen Zubrnice? Neváhejte a jeďte se tam podívat. Čtvrťáci prozkoumali nádherné roubenky. Seznámili se s životem a prací tehdejších obyvatel. Zhlédli vodní mlýn se všemi jeho zajímavostmi. V městské škole si vyzkoušeli oslí lavici, kalamář i formu trestu klečení na hrachu.

Publikováno 2. 6. 2022 20:36

… a teď si svoje výrobky snězte.

… a teď si svoje výrobky snězte. Cože? Jak to myslíte? Jde to vůbec?

Publikováno 30. 5. 2022 12:25

Co žánr, to cimbálovka

Jazz, klasická hudba, rock, lidové i filmové písně není pro čtveřici muzikantů s tradičními hudebními nástroji žádný oříšek. Cimbálová muzika Réva nás ve škole postupně rozezpívala i roztančila napříč ročníky.

Publikováno 29. 5. 2022 18:26

Okresní finále discgolfu na Letné v Teplicích

V Okresním finále discgolfu, které proběhlo 26.5.2022 na hřišti na Letné v Teplicích, se naše škola umístila na krásném 2. místě. Děkujeme všem žákům za reprezentaci školy. Velkou pochvalu si zaslouží Petr Jelen (7.A),  který se ve finále umístil na 1. místě, dále Daniel Hanus (7.

Publikováno 29. 5. 2022 12:15

ZŠ Osek má nové mistry

Dne 19. 5. 2022 proběhl na Lukách discgolfový turnaj žáků II. stupně o korunu Mistra a Mistryně ZŠ Osek. Sítem třídních kvalifikací, které probíhaly v hodinách TV, se nakonec na turnaj dostalo na 35 hráčů a hráček.

Publikováno 29. 5. 2022 11:51