Úvod > Ze života školy > Akce školy > Rozloučení s 9. ročníkem

Rozloučení s 9. ročníkem

Devět let uteklo jako voda a naše základní škola vypustila do světa další své absolventy, tentokrát třídy paní učitelek Jarešové, Procházkové a Linhartové. Rozloučili jsme se s nimi hned natřikrát. Ve středu 29. června si deváťáci připravili pro své mladší spolužáky opravdu fenomenální šhow plnou tanečních vystoupení a vtipných scének. Bavili jsme se všichni, žáci i učitelé. Hned odpoledne jsme se hodili do gala a deváťáky přivítali na 1. reprezentativním plesu, který se konal ve Společenském centru. Slavnostní předtančení, krásné róby, skvělé občerstvení, ploužáky, dojaté paní učitelky (i páni učitelé), volba krále a královny plesu...nechybělo prostě vůbec nic. To vše bylo přípravou na velké finále, které se tradičně konalo v kostele sv. Petra a Pavla v Oseku v poslední den školního roku. Slavnostnímu předávání vysvědčení přihlíželi nejen učitelé, ale především rodinní příslušníci našich žáků. Defilé za tónů ústřední melodie z filmu Angelika, markýza andělů spolehlivě dojalo všechny maminky i tatínky. Všem našim absolventům jsme předali závěrečné vysvědčení, pamětní list i krásné růže z osecké Květinky Natura. Popřáli jsme jim, ať jsou úspěšní ve všem, co budou dělat, a jejich rodičům pak spoustu dalších okamžiků, kdy budou na své děti stejně pyšní. V kostele sv. Petra a Pavla byli totiž pyšní určitě všichni, vždyť slovy z vinařské terminologie - tohle byl opravdu dobrý ročník. Krásné léto vám všem.