Drobečková navigace

Úvod > Ze života školy > Akce školy > Náš tým vybojoval bronz

Náš tým vybojoval bronz



V úterý 13. května se v Teplicích uskutečnila tradiční soutěž Mladý zdravotník, které se zúčastnily týmy základních škol z celého Teplicka. Soutěž prověřila znalosti i praktické dovednosti žáků v poskytování první pomoci a řešení krizových situací.

Náš tým zdravotníků si vedl výborně a ze soutěže si odvezl krásné 3. místo. Úspěch je o to cennější, že konkurence byla velmi silná a soutěžící museli zvládnout řadu náročných úkolů.

O skvělý výsledek se zasloužili Kačka Bebrová, Nikola Trojková, Lili Barancová, Martin Kunst a Tomáš Sittner, kteří školu vzorně reprezentovali a předvedli výbornou týmovou spolupráci i pohotové reakce.

Všem členům týmu děkujeme za skvělou reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženému úspěchu.