Úvod > Ze života školy > Akce školy > Měsíční výzvy na ZŠ Osek!

Měsíční výzvy na ZŠ Osek!

Doba covidová nás přikovala víc než jindy k počítačům. I venkovní pohyb je omezen, v jednu chvíli na katastr jediné obce. Dní, které se podobají jeden druhému, přibývá. Žáci II. stupně ZŠ Osek se však monotónnosti všedního dne postavili čelem!

Počínaje dubnem žáci plní měsíční výzvy, při nichž navštíví jednu (či více) z deseti vyhlídek, které se nachází v okresech Teplice či Most.

Stropník, Liptická vyhlídka, Doubravka, Bořeň, Czedikův gloriet, pomník Hanse Kudlicha a další, které nám umožní se rozhlédnout po našem kraji a možná i objevit, jaké krásy nám náš region skrývá. Výzva nespočívá pouze ve fyzickém výkonu, který dozajista „ztečení“ vrcholu obsahuje, ale i zeměpisné určování zajímavých lokalit na panoramatické fotce, kterou žáci z cílového místa sami vytvoří.

Měsíční výzva (1) (1).jpg     Měsíční výzva (3) (1).jpg            Měsíční výzva (2) (1).jpg