Drobečková navigace

Úvod > Ze života školy > Akce školy > JEDNA ŠKOLA, JEDEN TÝM!

JEDNA ŠKOLA, JEDEN TÝM!



Máme další skvělou zprávu! Naší škole se podařilo získat dotaci od Ústeckého kraje ve výši téměř 200 000 Kč na projekt zaměřený na to nejdůležitější – na naše žáky a jejich vzájemné vztahy.

 O co v projektu jde?

 Chceme, aby naše škola byla místem, kde se všichni cítí bezpečně a kde spolu umíme mluvit. Projekt „Jedna škola, jeden tým“ nás v tom od září podpoří:

  • Lepší komunikace: Preventivní programy nás naučí řešit konflikty v klidu, bez afektu a s respektem k ostatním.
  • Zdravý životní styl: Budeme spolupracovat se Státním zdravotním ústavem v Ústí nad Labem.
  • Efektivní třídnické hodiny: Každý měsíc si najdeme čas na společné povídání a upevňování party v každé třídě.
  • Dobrodružství pro šesťáky: Naši noví druhostupňoví žáci vyrazí na adaptační pobyt do areálu Klíny! Pod vedením našich zkušených metodiků prevence Lucky Putiškové a Míši Hametové a týmu Dobronauti budou budovat skvělou partu, která táhne za jeden provaz,

 Děkujeme Ústeckému kraji za podporu!