Úvod > Ze života školy > Akce školy > Dobrý skutek

Dobrý skutek

Předvánoční čas se tradičně nese ve znamení dobrých skutků, a tak se naše škola rozhodla také jeden zrealizovat. Ve spolupráci s dobrovolnickým centrem jsme uspořádali jednodenní návštěvu teplické nemocnice. Cílem bylo zpříjemnit adventní čas jedincům, kteří museli být v tomto období bez svých nejbližších. Naši žáci I. i II. stupně vytvořili překrásná přáníčka, drobné dekorace a výrobky, jejichž cílem bylo potěšit nejen všechny pacienty, ale i nemocniční personál.

Několik děvčat si také společně nacvičilo vánoční píseň, kterou zazpívaly při návštěvě jednotlivých oddělení. Tato návštěva byla příjemnou, dojemnou a zároveň velice obohacující zkušeností nejen pro pacienty, ale i pro všechny zúčastněné. Ráda bych ještě jednou moc poděkovala všem, kteří se na projektu „Dobrý skutek“ podíleli. Dovoluji si říct, že právě touto cestou, se nám daří budovat Hrdou školu.

nemocnice_2.jpg