Úvod > Ze života školy > Akce školy > Boží Dar aneb pohádkové poznávání pokračuje

Boží Dar aneb pohádkové poznávání pokračuje

Vkročit do první třídy je velká událost pro každého budoucího školáka. Proto každým rokem vyráží prvňáčci na svůj první výlet, který jim pomáhá s adaptací na školní prostředí. Aby tento krok děti zvládly co nejsnadněji, vybíráme pro ně takové místo, které jim bude blízké a příjemné. Boží Dar, kde bydlí Ježíšek, je ve všech směrech ideální volbou, protože všechny děti ho znají, všechny ho mají rády a všechny se na něho celý rok těší.

Zároveň poznají jeho další pomocníky a kamarády, kteří je na Ježíškově cestě doprovází. Letošní prvňáci nebyli výjimkou. Cesta dlouhá necelých šest kilometrů je plná zábavných úkolů, dětských hřišť, prolézaček, pohádkových postaviček a lesních zvířat. Děti se po celou dobu učily, poznávaly a zároveň si užily spoustu zábavy. Celý výlet zpříjemnilo slunečné a teplé počasí, takže dobrá nálada vydržela až do samého konce.

bozidar_1.jpeg