Úvod > O škole > Projekty > EU peníze školám

EU peníze školám

Škola úspěšně podala na MŠMT projekt EU peníze školám. V rámci projektu vytvořili učitelé 27 sad digitálních učebních materiálů a škola získala prostředky na individualizaci výuky čtenářské a matematické gramotnosti a na vybavení digitální technikou. Na 1. stupni bylo instalováno z prostředků projektu 6 interaktivních tabulí a na 2. stupni 5 interaktivních dataprojektorů. Kromě 2 nových serverů byly vyměněny počítače v učebně VT na 1. stupni. V následujícím roce škola pokračovala v plnění podmínek projektu EU peníze školám. V rámci projektu vytvořili učitelé 26 sad digitálních učebních materiálů, škola získala prostředky na individualizaci výuky čtenářské a matematické gramotnosti v 9 výukových skupinách a na vybavení digitální technikou. V březnu bylo na 2. stupni instalováno z prostředků projektu 26 počítačů v nové učebně VT a pro žáky byl na chodbě zřízen Multipoint s 5 pracovními stanicemi. Osm učitelek 1. stupně úspěšně dokončilo roční kurz anglického jazyka hrazený z prostředků projektu.

OPVK_hor_zakladni_logolink_RGB_cz_2.jpg