Kalendář akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!

To je zákon, kámo!

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: pondělí 16. prosinec 2019 7:45 Napsal Super User

zakon 2 Ve čtvrtek 5.12. proběhl pro naše žáky 9. ročníku preventivní program „To je zákon, kámo!“ který navazuje na protidrogový vlak REVOLUTION TRAIN, jehož návštěva proběhla v létě loňského roku. Koordinátor programu pan Vlastimil Kašpar nás opět zapojil do příběhu drogově závislého Michala. Děti vytvořily skupiny a společně se zaměřily na příběh z perspektivy policejního týmu. 

Podstatou programu bylo rozšířit a upevnit právní vědomí dětí o všech právních důsledcích souvisejících s drogovou problematikou. Celý program se žákům moc líbil, neboť se dozvěděli mnoho důležitých informací a jsou zase blíže ke správnému rozhodnutí, co je pro ně dobré a co ne.