Kalendář akcí

01
zář
1. září 2020
v 08:00


01
zář
1. září 2020
v 09:00


07
zář
7. září 2020
v 08:00


Jsi online?

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: sobota 30. listopad 2019 21:00 Napsal Super User

online V polovině listopadu proběhla ve čtvrtých ročnících přednáška „Jsi online?“, kterou vedla lektorka Monika Podlahová. Monika si z nás na začátku udělala legraci a řekla nám, ať napíšeme na papírek jméno, adresu, kontakty a další osobní věci. Pak nás pěkně poprosila, jestli bychom jí ty papírky odevzdali. Jaké bylo naše překvapení, když z milé paní lektorky se vyklubala podfukářka, která naše osobní údaje prodá, zneužije…

Byla to pro nás tvrdá a poučná škola. Zjistili jsme, jak snadné je vylákat milým přístupem osobní informace a jak špatně bychom dopadli. Nakonec to byla super zábava, při které jsme se dozvěděli mnoho důležitých informací, které nám určitě pomůžou v životě.