Aktuální informace

Kalendář akcí

17
pro
17. prosinec 2019
v 14:00


18
pro
18. prosinec 2019
v 10:30


18
pro
18. prosinec 2019
v 16:30


Jsi online?

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: sobota 30. listopad 2019 21:00 Napsal Super User

online V polovině listopadu proběhla ve čtvrtých ročnících přednáška „Jsi online?“, kterou vedla lektorka Monika Podlahová. Monika si z nás na začátku udělala legraci a řekla nám, ať napíšeme na papírek jméno, adresu, kontakty a další osobní věci. Pak nás pěkně poprosila, jestli bychom jí ty papírky odevzdali. Jaké bylo naše překvapení, když z milé paní lektorky se vyklubala podfukářka, která naše osobní údaje prodá, zneužije…

Byla to pro nás tvrdá a poučná škola. Zjistili jsme, jak snadné je vylákat milým přístupem osobní informace a jak špatně bychom dopadli. Nakonec to byla super zábava, při které jsme se dozvěděli mnoho důležitých informací, které nám určitě pomůžou v životě.