Kalendář akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Maminko, posílám zprávu…

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: čtvrtek 23. květen 2019 7:49 Napsal Super User

maminko Základní škola Osek připravuje od nového školního roku pro oba stupně školy službu „Maminko, posílám zprávu“. Jedná se o docházkový systém pro žáky školy. Žáci vybavení čipem jej při příchodu do školy přiloží ke čtecímu zařízení a systém odešle na mobilní telefon rodiče SMS zprávu, že dítě dorazilo v pořádku do školy společně s časem, kdy se tak stalo. Stejně tak rodič obdrží zprávu i při odchodu žáka ze školy, školní jídelny či družiny.

Využívání této služby je zcela dobrovolné a závisí pouze na zájmu rodičů. Cena služby je 270 Kč na jeden školní rok. Nabídka se samozřejmě týká i budoucích prvňáčků. Stačí vyplnit přihlášku, kterou děti obdrží v nejbližších dnech ve škole, a odevzdat ji třídnímu učiteli. Úhradu služby provedete prostřednictvím platby do třídního fondu až v měsíci září. Více informací o službě na www. maminkoposilamzpravu.cz