Kalendář akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!

V Docela velkém divadle

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: sobota 22. prosinec 2018 23:19 Napsal Super User

divadlo Žáci naší základní školy na konci roku navštívili Docela velké divadlo v Litvínově, kde zhlédli pohádku o lásce, o boji dobra se zlem, zlobě, přátelství, odvaze a kouzlech. Ocitli jsme se v  království bonbónů a čokolády, kde rozmazlený princ přichází o svůj trůn. Myší král svými tajemnými kouzly usiluje o vládu v jeho království.

A jak to tak v pohádkách bývá, dobro zvítězilo nad zlem a bonbónová víla s Adélkou pomohla překazit zlá kouzla Myšího krále a společně vysvobodily prince z dřevěného zakletí. V pohádce zazněla hudba P. I. Čajkovského a malí diváci uviděli nejen souboje a komická čísla, ale také ukázky klasického tanečního umění.