Kalendář akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Bojíte se strašidel?

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: čtvrtek 22. listopad 2018 7:36 Napsal Super User

strasidla Bojíte se strašidel? Malé děti možná ano, a proto si v úterý 6. listopadu chtěly svou odvahu vyzkoušet. V 17 hodin se na školním dvoře sešly děti převlečené za strašidla, duchy a jiné příšerky, aby se zúčastnily akce Strašidelná škola. Paní učitelky si je odvedly do tříd, odkud pak všichni postupně vyráželi na strašidelné putování po škole.

Cestou děti plnily různé úkoly a získávaly za zdárné splnění kartičky se slovy. Ty po dokončení posledního úkolu složily do věty, která jim prozradila, kde hledat poklad. Měl se ukrývat na školní půdě. Tam však na děti čekalo překvapení – kromě pokladu se tam ukrývalo i školní strašidlo, které ho hlídalo. Po počátečním úleku děti velice rychle zjistily, že našeškolní strašidlo je velice hodné. Za písničku vydalo poklad a všichni se mohli vrátit spokojeně do svých tříd.

Na závěr se všechna strašidla a strašidýlka sešla na hlavním schodišti, kde si všichni sborem zazpívali: „Máme školní strašidlo, já vím, my víme…“