Kalendář akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Nejenom nohama, ale i rukama

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: pondělí 22. říjen 2018 8:58 Napsal Super User

stolni tenis Letos jsme se na ZŠ Osek rozhodli, že když naši sportovci vyjedou reprezentovat, tak nebudeme „troškařit“ a přivezeme z každé akce poháry nejméně tři. Po přespolním běhu (o úspěchu si můžete přečíst v jiném článku tohoto čísla) se to povedlo i reprezentaci stolních tenistů. Naši žáci dokázali, že to neumí jen nohama, ale i rukama.

Okresní finále se konalo na počátku října na ZŠ Maršovská v Teplicích a účastnilo se ho celkem 6 základních škol. V každém zápase se hrála jedna čtyřhra následována dvouhrami a vítězem se stal tým s pěti výhrami. Sbírali jsme úspěchy ve všech kategoriích, které jsme obsadili. Družstvo děvčat skončilo na 3. místě (Nela Charvátová, Karolína Nguyen a Lenka Janouškovcová), družstvo mladších chlapců pod vedením kapitána Matěje Charváta se umístilo taktéž třetí (dále Charles Linhart, Filip Šmejkal a Filip Randáček) a největšího úspěchu dosáhli starší žáci, kteří podlehli až ve finále a celkově skončili druzí. Vedle výborně hrajícího kapitána Petra Dudeška si vedli srdnatě mnohdy proti závodně hrajícím soupeřům Jirka Janda, Rosťa Marek a Jan Kovařík.

V případě, že to takto půjde dál, požádám vedení ZŠ Osek o instalaci nových vitrín na chodby školy, protože nebudeme mít kam nové poháry vystavovat! Tenistům děkuji za vzornou reprezentaci školy a především za příkladnou vzájemnou podporu hráčů napříč týmy.