Kalendář akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Zdravověda aneb Starší učí mladší

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: pondělí 25. červen 2018 23:29 Napsal Sklepník Jan

zdravoveda 1 Žáci 8. ročníků si připravili pro své mladší kamarády 5. ročníku v rámci volitelného předmětu závěrečný projekt na téma „PRVNÍ POMOC“. Chtěli zde zúročit veškeré vědomosti, které získali během školního roku.

Zapojili se všichni, vybrali si témata a vytvořili 10 stanovišť s jednotlivými názvy: IZS, Volání ZS, Lékárnička, Stabilizovaná poloha, Resuscitace, Krvácení, Obvazová technika, Zlomeniny, Otravy, Transport. Během dvou vyučovacích hodin předávali vědomosti, jak teoretické tak i praktické. Posléze mladší kamarády zkoušeli a hodnotili jejich výkony. Na oplátku mladší žáci vybírali stanoviště, která se jim nejvíce líbila.