Kalendář akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!

McDonald´s Cup 2018

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: úterý 22. květen 2018 20:45 Napsal Sklepník Jan

mcdonalds 1 Naše škola se zapojila do 21. ročníku největšího fotbalového turnaje pro žáky základních škol. Ve dvou věkových kategoriích nastupuje do turnaje téměř 80 tisíc chlapců a děvčat ve věku 6-11 let. McDonald's Cup se hraje na téměř 4 tisících základních školách České republiky. Dne 16. dubna proběhlo školní kolo tohoto turnaje, kde své síly změřili žáci I. stupně.

S velkým nasazením a úsilím ve smyslu fair play vyhráli malí fotbalisté z 1.A, 2.A, 3.A, 4.A a 5.C. Nyní čeká velmi těžké rozhodnutí paní učitelky spolu s fotbalovými trenéry, aby vybraly ty nejlepší z nejlepších, kteří budou reprezentovat naši školu v okrskových kolech. Držme jim proto pěsti a přejme mnoho štěstí.