Kalendář akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Vybíjená

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: úterý 22. květen 2018 20:41 Napsal Sklepník Jan

vybijena 2 V březnu skončily halové sportovní hry, o slovo se přihlásila opět atletika, která bude kralovat až do podzimu. Využili jsme poslední příležitosti změřit síly v míčových hrách a vyrazili na turnaje vybíjené, která patří u dětí k nejoblíbenějším. První se o stupně vítězů pokusil tým chlapců. I přes vyrovnané hráče a taktiku hry, které nebylo co vytknout, se nepovedlo skupince zlomit skóre a ve výsledku skončila na čtvrtém místě.

Druhý týden se o lepší výsledek pokusila děvčata, nutno říci, že dostala od kluků velmi cenné rady, nepodařilo se jim však porazit silnější týmy děvčat a umístit se na stupních vítězů. Vybojovala si také 4. místo. Doufáme, že je to bude nadále motivovat ke zdokonalování práce s míčem, protože prvním stupněm nic nekončí a zástupci pátých ročníků se budou míčových her účastnit i na druhém stupni. Tímto moc děkujeme všem dětem, které rády reprezentují školu, za hru fair play, a že je neodradí ani bramborová medaile. Jmenovitě z pátých ročníků Adamu Jahodovi, Davidu Ngeuyenovi, Honzu Horníkovi, Matyáši Paterovi, Míšovi Votavovi, Matěji Kreibichovi, Davidu Kosterhonovi, Martinu Šulganovi, Vendovi Válovi, Péťovi Nikolukovi, Matěji Portovi, Emě Hankeové, Elišce Havelkové, Nelče Hudkové, Radce Kastnerové, Karolínce Klaszové, Vendulce Macháčkové, Elišce Malypetrové, Verče Odvárkové, Lucince Zeithamlové, a zástupcům čtvrtých ročníků Matěji Šváchovi, Kristýnce Blaškové, Elišce Fuchsové a Nikče Vrkoslavové, kteří si dají odvetu příští rok.