Kalendář akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Štafetový pohár

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: úterý 22. květen 2018 20:36 Napsal Sklepník Jan

stafeta Atletický ovál, kolíky, stopky a dvanáct týmů po šestnácti závodnících, to je každoroční, letos 5. ročník Štafetového poháru v Teplicích. Tento závod nabízí všem ročníkům prvního stupně soutěžit společně v běhu. Závody jsou vždy premiérou pro druhý a třetí ročník, kdy si děti poprvé vyzkouší reprezentovat naši školu.

Je to velká zkušenost a zároveň odpovědnost, protože jsou součástí celé své skupiny a jejich výsledek je závislý na konečném pořadí. Vzájemně si pomáhají tím, že si fandí a pochválí jeden druhého. V tom jim pomůžou čtvrté a páté třídy, které už mají se školními soutěžemi bohaté zkušenosti. V celkovém pořadí jsme obsadili krásné osmé místo, ale co je nejdůležitější, že všichni zvládli uběhnout 200 m v rekordním čase, protože v té konkurenci to muselo být více než na plné pecky. Všechny mladší děti Marušku Fuchsovou, Matěje Skoupého, Barču Dandovou, Claudinku Polákovou, Týnku Jiříčkovou, Daníka Hanuse, Péťu Jelena a Filipa Lercha musím moc pochválit za jejich bojovnost, nasazení a překonání sebe sama, starším dětem Elišce Fuchsové, Nikče Vrkoslavové, Lucince Zeithamlové, Elišce Havelkové, Matěji Šváchovi, Adamu Jahodovi, Dominiku Zeithamlovi a Šimonu Brauneovi, zase za obrovskou podporu těch mladších, přijetí do kolektivu a využití svých zkušeností ke zlepšení konečného výsledku. Pátým ročníkům se laťka na druhém stupni trochu zvýší, protože už se potřebují posunout dále, chceme jim tak popřát spoustu dalších úspěchů a poděkovat tímto rodičům za podporu v každém ročním období i počasí.