Kalendář akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Zpívánky pod Stropníkem

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: pondělí 23. duben 2018 9:20 Napsal Sklepník Jan

zpivanky 1 Jako každý rok i letos 17. dubna se sál kulturního domu Stropník rozezněl dětskými hlásky. Konala se totiž pěvecká soutěž Zpívánky pod Stropníkem. Soutěže se zúčastnilo 24 zpěváčků z 1. stupně ZŠ v Oseku. Byli rozděleni do tří kategorií. Malí i ti větší měli sice trému, ale také pořádný kus odvahy a předvedli divákům co nejlepší výkony.

A tady jsou výsledky:

V kategorii 1.tříd se na 1. místě umístil Péťa Štainz, 2. místo patřilo Terezce Svobodové a

Matýsku Hokrovi a 3.stupínek obsadila Jůlinka Pilařová.

V kategorii 2. a 3. tříd bylo takovéto pořadí:

1. místo Anička Plevová a Bára Gesselová

2. místo Sofinka Švarcová

3. místo Verča Kroupová

Nejtěžší rozhodování měla porota už tradičně v nejstarší kategorii 4. a 5. tříd.

1. místo Eliška Malypetrová

2. místo Nikolka Vrkoslavová, Marta Marie Leon a Ema Hankeová

3. místo Majda Matúšová a Natálka Zborníková

Pochválit ale musíme všechny děti za krásné výkony. Na závěr zbývá poděkovat všem členům poroty, oběma paním učitelkám a hlavně panu řediteli za ozvučení celé akce. Věříme, že se soutěž líbila nejen divákům, ale i účinkujícím a těšíme se na příští ročník!