Kalendář akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Tvoříme a pomáháme

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: středa 21. březen 2018 15:14 Napsal Sklepník Jan

mandalad Naši žáci z druhého stupně ZŠ Osek se již druhým rokem zapojili do benefiční soutěže Mandala dětem. V rámci školního projektu vytvořili jarní květinové mandaly, které odeslali do této soutěže. Mezi 13 nejlepších zařadila odborná porota práci žáků z třídy 9.A, která se stane součástí mandalového stolního kalendáře.

Z vítězných mandal také vznikne putovní prodejní výstava. Výtěžek ze soutěže putuje každoročně na dobrou věc. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo rád tvoří mandaly a chce pomoct dětem bez domova. Autory oceněné mandaly jsou Katka Dvořáková, Terka Matúšová, Saša Nikolová, Alča Mertlová, Eliška Havlová, Martin Punčochář, Míša Vrba a Dan Stýblo.